חידושים והמצאות

ושוב הגיעו ללשכתי מוצרים חמודים וצבעוניים ברוח הקיץ שבאים להפניק אותנו בפסטלים, ניאונים וכו, כמו למשל הלקים של אססי:

מי: לקים

דבר היצרן: קולקציית אביב-קיץ  2012 של אססי מיועדת לאישה עוצמתית, בעלת מצפן פנימי, היודעת להבחין בין עיקר לתפל – ויודעת בדיוק איזה צבע ללבוש לאירוע: צבע נפלא ומענג של "אססי".

מה טוב: קודם כל הלק שהיה נמכר רק במקומות בודדים כמו מכוני לק או קוסמטיקאיות, עכשיו כבר נמכר בסופרפארם ועוד המחיר שלו ירד מ-60 ש"ח ל-50 ש"ח. ממש נס רפואי במדינה שלנו. בקולקציה יש שישה גוונים מקסימים שאהבתי מהם בעיקר את הלילך והאפרסק שקיבלו פרגונים מפה ועד שומרה:

 navigate her – ירוק של צמיחה חדשה.

 orange, it's obvious– כתום עיקש וגלוי לב.

 olé caliente – להט של ארגמן פיקנטי.

 tour de finance – עתיד זוהר בפוקסיה.

to buy or not to buy – נצנוץ נצחי בלילך.

 a crewed interest – אפרסק יפהפה שמצדיק את קיומו.

וכדי להגיע לגוון מיוחד אססי ממליצים: התחילי עם צביעתה של כל הציפורן בלק בגוון "a crewed interest" שזה אפרסק עדין שישמש כבסיס למראה. הניחי ללק להתייבש לחלוטין.

-מרחי שכבה אחת של delicacy, גוון ורדרד שקוף ומנצנץ של אססי. השילוב בין שני הגוונים ייצור אפקט מרשים דמוי זכוכית, שהוא פשוט עוצר נשימה.

-הניחי לציפורניים להתייבש במשך שתי דקות, ואחר-כך מרחי Top Coat  "good to go" – שכבה עליונה שקופה לייבוש הלק שנותן גימור מושלם ועמיד לאורך זמן.

מה פחות טוב: שאין גוון לבנדר שיש לי קרייב אליו אחרי שראיתי אותו בכל מקום בגרמניה ואמסטרדם, אבל הלילך די דומה וכמעט מספק.

כמה: 50 ש"ח

איפה: בסניפים נבחרים של רשת סופר-פארם.

—————————————————————————————————-

מי: פלטת צלליות וסומק של סאנריידר kandesn

דבר היצרן: סאנריידר משיקה פלטת צלליות וסומק המכילות כמויות של חומר צמחי בשם סקוולן שמעניק לחות לעור. יש שלוש אופציות שונות של גוונים- סגול ואפרסק+סומק, לילך וסגול-כחול+סומק, שני ירוקים+סומק. בכל ערכה יש שתי מברשות שונות.

מה טוב: במוצר אין שמנים מינרליים, אין תוצרי לוואי של נפט, אין שמנים מן החי או חלבון מן החי.

הצלליות טובות, נמרחות בצורה טובה ומחזיקות מעמד.

נוסה על בע"ח- לא.

מה פחות טוב: הירוקים קצת דהויים בגוון שלהם, מעט חסרי חיים ויותר חורפיים לדעתי.

כמה: 163 ש"ח

איפה: http://www.sunrider.com

—————————————————————————————————-

מי: מוצרים לשיער של שוורצקופף פרופשיונל.

דבר היצרן: אבי מלכה, מעצב שיער ושגריר "שוורצקופף פרופשיונל" משיק מארז DVD הכולל 10 תסרוקות מרהיבות ליום ולערב, בצרוף חוברת הסברה מקצועית "צעד אחר צעד". מארז ה-DVD  מציג ביצוע מושלם של תסרוקות קלאסיות ואופנתיות, הנמנות בין הטרנדים החמים ביותר לשנת 2012. מבחר התסרוקת במארז, מציע מגוון תסרוקות אסופות, תסרוקות פזורות ושופעות או תסרוקות מוקפדות, עמידות לאורך זמן ונוחות לביצוע, אשר יכולות להתאים לכל אחת ואחת בהתאם לטעמה האישי ולמבנה פניה.

בנוסף אתן מוזמנות להכיר את מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" החדשים בסדרה (שהושקו לפני כמה חודשים).  יש שלוש סדרות: לשיער בוגר, לשיער צבוע ולשיער עייף ופגום. לפני הסדרות יש מוצר נוסף:

BC Miracle Oil מסדרת "בונה קור"- שמן לברק ולרכות. זאת בזכות הפולימר שבונה את שכבת המגן על השיער ומלא ב"מוליכים ייחודיים" המפזרים את הפולימר בשיער כך שהשמן מתפזר באופן אחיד על משטח השיער. בנוסף בעת ייבוש השיער "החומרים המוליכים" מתנדפים ומשאירים רק את השמנים הבוטניים יקרי הערך על השיער היכן שהם נחוצים, כך השיער נותר רך להפליא, ללא כל משקעים שומניים.

בנוסף יש סדרה שלמה מחמאת השיאה SEAH CASHMERE- Stressed Hair לשיער עייף ופגום –  סדרת טיפוח לתיקון עמוק של מבנה השיער הפנימי הפגום. הסדרה משקמת את הגמישות הטבעית ומחזקת את מבנה השיער. כמו כן, מגנה על שיער פגום ומקלה על הסירוק.

הטכנולוגיה של הסדרה מכילה:

•           שמן ירבוז (אמרנט): משיב ליפידים שאבדו המתאימים למבנה השיער באופן מדויק כחלקי תצרף. מספק טיפול עמוק ומפנק מבלי לגרום לעומס יתר על השיער.

•           קשמיר:  קשמיר הוא הסיב היוקרתי ביותר בעולם. בטיפוח השיער, חלבוני קשמיר מספקים טיפול עמוק ושיקום השיער מבפנים.

•           קולגן ימי:  קולגן הוא חלבון מבני המגן על שיער פגום ומשקם את גמישותו הטבעית.

מוצרי הסדרה:

1.         שמפו קשמיר- Cashmere Shampoo: שמפו מפנק לשיער עייף, המעניק שיער רך וגמיש עם ברק בריא הנע בטבעיות.

2.         מרכך שיער קשמיר- Cashmere Conditioner: תחליב קונדישנר קרמי עשיר, המחזק ומרכך שיער פגום ועייף. מסייע לשקם את השיער ולהשיבו לרמת גמישותו הטבעית. מותיר את השיער עם תחושת רכות עשירה ומראה בריא.

3.         מסיכת קשמיר- Cashmere Masque: טיפול מעשיר לשיער עייף. מסיכת קרם לטיפוח אינטנסיבי עשיר עם פעולת שיקום וחיזוק עמוקה בתוך מבנה השיער. המסכה מסייעת לשקם את השיער ולהשיבו לרמת גמישותו הטבעית.

ועוד סדרה בשם SEAH BLOSSOM- Coloured Hair לשיער צבוע –  סדרת טיפוח המחליקה ומרככת שיער נקבובי וצבוע. מסייע למניעת דהיית הצבע ומגנה מפני נזקי קרינה אולטרה סגולית. אוצרת פיגמנטים של צבע בתוך הקורטקס ומאריכה את הברק והחיות של הצבע.

הטכנולוגיה של הסדרה מכילה:

•           שמן ירבוז (אמרנט): משיב ליפידים שאבדו המתאימים למבנה השיער באופן מדויק כחלקי תצרף. מספק טיפול עמוק ומפנק מבלי לגרום לעומס יתר על השיער.

•           דובדבן יפני: הפרח הלאומי של יפן, הנערץ בשל פריחתו המרהיבה באביב. מצוי בשימוש נפוץ בקוסמטיקה בשל תכונותיו המרככות והמזינות.

•           KOLORINT: תרכובת המכילה: נתרןPCA  המאריך את הברק והזוהר של הצבע ומגן מפני דהיית הצבע, על ידי הצמדת הפיגמנטים של הצבע למבנה השיער; סופג הקרינה האולטרה סגולית בנזופנון-4 המגן מפני נזק מבני לשיער; ופנטנול המספק לחות אינטנסיבית ומשקם את השיער.

מוצרי הסדרה:

1.         שמפו בלוסום- Blossom Shampoo: שמפו קרמי לשיער צבוע, המנקה את השיער עם קצף עדין, ומאריך את החיות של שיער צבוע.

2.         ספריי בלוסום – Blossom Spritz: ספריי קונדישנר עדין ללא שטיפה, המרכך ומגן על שיער צבוע, וכן מונע בריחת לחות ללא עומס יתר על השיער.

3.         מרכך שיער בלוסום- Blossom Conditioner: תחליב קונדישנר קרמי, המחליק ומרכך באינטנסיביות שיער צבוע. מכיל תרכובת ייחודית להגנת הצבע למניעת דהיית הצבע.

4.         מסיכת בלוסום- Blossom Masque: טיפול מפנק לשיער צבוע. מסיכה קרמית עשירה עם פעולה עמוקה המחדשת את מבנה השיער הפנימי של שיער צבוע. המסכה מותירה את השיער רך ומשיי, עם ברק מתמשך וצבע זוהר.

SEAH LOTUS – Dry Hair לשיער יבש –  סדרת טיפוח לשיקום ושימור תכולת הלחות של השיער. מונעת אובדן לחות על ידי קשירת מולקולות לחות.

הטכנולוגיה:

•           שמן ירבוז (אמרנט): משיב ליפידים שאבדו, המתאימים למבנה השיער באופן מדויק כחלקי תצרף. מספק טיפול עמוק ומפנק מבלי לגרום לעומס יתר על השיער.

•           לוטוס כחול :צמח מים עם היסטוריה ארוכה של שימושים מסורתיים ברפואה. מצוי בשימוש נפוץ בקוסמטיקה כחומר ממריץ.

•           אקוולול- תרכובת של אלוורה ופנתנול: אלוורה: צמח המכיל 99% מים. יתרת החומר המוצק מכיל ויטמינים ומינרלים. מרענן ומאזן את תכולת הלחות של השיער. פנטנול: ידוע כפרו-ויטמין B5. משמר את תכולת הלחות במבנה השיער

מוצרי הסדרה:

1.         שמפו לוטוס- Lotus Shampoo: מנקה בעדינות שיער רגיל עד יבש עם קצף עשיר המוסיף לחות. השמפו מוסיף שפע של לחות לשיער יבש ומותיר את השיער עם תחושת רכות עשירה וקל לסירוק.

2.         ספריי קונדישנר לוטוס- Lotus Spritz: ספריי מרכך השיער הקליל הינו ספריי ללא שטיפה, המוסיף שפע של לחות לשיער רגיל עד יבש, ללא עומס יתר. הספריי מחליק שיער יבש ומותיר אותו עם תחושת רכות עשירה וקל לסירוק.

3.         מסיכת לוטוס- Lotus Masque: טיפול מפנק לשיער יבש. מסכה עשירה ושופעת לחות לשיער יבש. המסכה מותירה גם שיער יבש וגס, חלק ועם תחושת רכות.

וסדרה אחרונה  SEAH BLACH PEARL- Mature Hair לשיער בוגר –  סדרה המספק גמישות, חוזק וברק זוהר להפליא, מסייעת לשיער בוגר לתחושת צעיר ורענן. הסדרה מעניקה לחות עמוקה לשיער יבש ושביר וכן מספק רכות קלילה לשיער דק ועדין.

הטכנולוגיה של הסדרה מכילה:

•           שמן ירבוז (אמרנט): משיב ליפידים שאבדו המתאימים למבנה השיער באופן מדויק כחלקי תצרף. מספק טיפול עמוק ומפנק מבלי לגרום לעומס יתר על השיער.

•           פנינה שחורה:  פנינה נדירה ויקרת ערך שמקורה בטהיטי. מכילה מינראלים נוגדי דלקתיות, מסלקי רעלים וממריצים.  תוסף יוקרתי אידיאלי לשימוש בקרמים טיפוליים ובסוגי שמפו להשבת הברק.

•           תרכובתHyaluron Rejuvenate : תרכובת זו מוסיפה לחות לשיער, מגינה מפני נזקים חיצוניים ומעניקה לו תחושת עושר והתחדשות. התרכובת מגינה על תאי שיער בוגר ועדין מפני נזקים חיצוניים,  מוסיפה לחות לשיער בוגר ומותירה אותו מחוזק ומחודש. היאלורון פעיל, ידוע כחומר סופג לחות יעיל בתעשיית הקוסמטיקה.

מוצרי הסדרה:

1.         שמפו פנינה שחורה- Black Pearl Shampoo: שמפו מפנק לשיער בוגר. השמפו מנקה בעדינות שיער עדין ויבש עם קצף טיפוח קליל. כמו כן, מחדש את רמות הלחות בשיער יבש ושביר.

2.         מרכך שיער פנינה שחורה- Black Pearl Conditioner: תחליב מרכך שיער מזין לשיער בוגר. תחליב קליל ועשיר המוסיף לחות לשיער יבש ושביר. מעניק ריכוך שיער קליל, לשיער דק ועדין. כמו כן, מכיל מרכיבים סופגי לחות המווסתים את איזון הלחות.

3.         מסיכת פנינה שחורה- Black Pearl Masque: טיפול יוקרתי לשיער בוגר. מסיכת קרם עשירה, להתחדשות וטיפוח עמוק לשיער בוגר, אשר עדין או שביר. המסכה משקמת ומשמרת את איזון הלחות, מספקת הגנה עמוקה ומשקמת את המבנה הפנימי הניזוק של השיער.

כמה:

שיאה שמפו: 115 ₪ ל- 200 מ"ל.

שיאה קונדישנר: 119 ₪ ל- 200 מ"ל.

שיאה מסכה: 149 ₪ ל- 150 מ"ל.

שיאה ספריי בלוסום: 116 ₪ ל- 200 מ"ל

מחיר שמן BC Miracle Oil: 155 ₪ ל- 100 מ"ל

איפה:  במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה 1-800-33-33-22

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s