כל הפתרונות לשיער צבוע/נושר/בעייתי

היי חברים וחברות, היום התמרוקיה מרכזת לכם את כל החידושים לשיער, ומוצאת פיתרון לשיער דליל, לצביעה אפקטיבית ולמתנה לחג. תהנו!

Plantur 39 - פיטו קפאין שמפו לשיער דק ודליל לנשים מחיר 64.90 שח צילום דר וולף גרמניה
Plantur 39 פיטו קפאין שמפו לשיער דק ודליל לנשים. צילום דר וולף גרמניה

המוצר הראשון הוא Plantur 39 – פיטו קפאין- שמפו לשיער דק ודליל לנשים מגיל 40 ואילך, להגנה על השיער ולטיפול בשיער דליל. יש גם שמפו שמיועד לנשים עד גיל 39, ויש גם שמפו קפאין לגבר עם ריח של שמפו גברי שמזכיר את הריח של מוצרי crema לגבר. על השמפו לגבר כבר כתבתי. ***מותר לשימוש בהריון!

לפני גיל המעבר השיער שלך מוגן, החל מגיל 40 ואילך השיער עשוי להפוך חלש ודליל יותר, הקרקפת הופכת גלויה וקו השערה נסוג. במחקרים מדעיים הוכח כי הקפאין משפיע על הקרקפת ועל סיב השערה, מגן על השיער ומסייע בטיפול בשיער דליל.מומלץ להתחיל להשתמש במוצרי Plantur 39 כדי להגן על השיער עוד לפני גיל המעבר, החל מגיל 40 ואילך. עם זאת, אין זה מאוחר מדי להתחיל להשתמש במוצרים גם בגיל מבוגר יותר. מוצרים נוספים בסדרה: פיטו קפאין שמפו לשיער צבוע או פגום, פיטו קפאין טוניק- נוזל לחיזוק סיב השערה.

קומפלקס הפיטו-קפאין שבסדרת מוצרי Plantur 39 – שילוב ייחודי של קפאין ומרכיבים צמחיים כדוגמת תמצית סויה ותמצית תה לבן פותח במעבדה בגרמניה. מרכיבים צמחיים אלה עשירים בפיטופלבונים והם מסייעים בהגנה על הקרקפת ותומכים בפעילותה התקינה. קומפלקס הפיטו – קפאין הייחודי חודר לסיב השערה לאחר השהייה של 2 דקות בלבד ובכך תורם למראה שיער בריא ומלא ומסייע בהגנה על השיער ובטיפול בשיער דליל. פלנטור 39 הוא המותג הנמכר ביותר בגרמניה בקטגוריית המוצרים לטיפול בשיער דליל בנשים לפי מדד נילסן 2015, Mass market, גרמניה.

 ולא, שתיית קפה לא ממש תעזור לצמיחת השיער כי כמות הקפאין בכוס קפה או אפילו 50 כוסות קפה ביום- לא תצליח לעשות את מה שהשמפו הזה עושה לשיער.

 איך משתמשים: מקציפים מעט שמפו על שיער רטוב, להשאיר במשך 2 דקות ולשטוף היטב. יש להשתמש בשמפו מדי יום ובאופן קבוע.

מחיר: 64.90 ₪ , לתכולת: 250 מ"ל.ניתן להשיג ברשת סופר פארם, רשת ניו פארם ובתי מרקחת פרטיים.

שוורצקופף
שוורצקופף

צביעת שיער מהפכנית!

"שוורצקופף פרופשיונל" משיקה את המהפכה הגדולה בתחום צביעת השיער!

FIBREPLEX היא ערכה של 3 מוצרים, המהווים את שיטת 3 השלבים המהפכנית- לשמירה על איכות השיער שנצבע או הובהר עם חיזוק קשרי סיב השערה.

לסדרה טכנולוגיה ייחודית, המבטיחה עד 94%* פחות שבירה של השיער ובכך מאפשרת לשמור על איכות השיער בקלות ובנוחות.

השימוש בפייברפלקס פשוט ביותר ואינו מאריך את זמן השארת החומר על השיער, אינו מצריך הגברת חוזק החמצן ומעניק תוצאות צבע זהות ואיכותיות.

התהליך הכימי הכרוך בצביעת השיער עלול לגרום לנזק ארוך טווח ולשבירת השיער. אולם מעצבי השיער יכולים כעת לנשום לרווחה ולהעניק ללקוחותיהם את האומץ לנסות צבע שיער חדש ללא חשש. ערכת FIBREPLEX החדשנית של "שוורצקופף פרופשיונל" הזמינה בסלונים לעיצוב שיער, מחזקת ומזינה את השיער, מחזקת את קשרי סיב השערה, וכן מגנה על השיער מפני שבירה במהלך תהליך ההבהרה, הרמה או צביעת שיער.

אז ככה זה עובד, לפי שלושה שלבים פשוטים:

שלב 1- מגביר קשרים בסיב השערה:

ראשית, ערבבו את FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER ('מגביר קשרי סיב השערה') עם קרם הצבע והתחליב המפתח. אין זה משנה כלל אם הנכם מבצעים הרמה, הבהרה או צביעה של השיער. הצבע מתחיל לפעול על ידי פתיחת שכבת הקוטיקולה של השיער כך שצבע החמצון והפיגמנטים של הצבע יוכלו לחדור לתוך השיער. בשלב זה, הערכה מעניקה הגנה וחיזוק לסיבי השיער בתהליך הצביעה. השיער נראה מיד חזק ובריא יותר לאחר הצביעה – עם פחות שבירת שיער גם בשלב מוקדם זה.

"מגביר קשרי סיב השערה" הינו תוסף אשר:

  • ניתן להוסיף לתהליך הבהרה, הרמה או צביעת שיער.

  • נקשר לסיבי השערה על מנת לחזק את הקשרים המבניים.

  • מפחית למינימום שבירת שיער.

שלב 2- נעילת קשרי סיב השערה:

לאחר שטיפת עודפי צבע השיער, עסו את השיער עם FIBREPLEX N°2 BOND SEALER (מסכת טיפול אינטנסיבית הנועלת את חיזוק קשרי סיב השערה) לתוך השיער והשאירו למשך 5-10 דקות, לטיפול הזנה ואז שטפו את השיער. הטיפול הופך את השיער לחלק יותר ומייצב את הקשרים הכימיים שחוזקו בשלב 1.

פעולות מסכת טיפול אינטנסיבי הנועל את קשרי סיב השערה מסייעת ל-

  • ייצוב חיזוק הקשרים משלב 1.

  • נעילת שטח פני השיער עבור חוזק לאורך זמן ולשיער רך ומבריק.

שלב 3: שמירה על קשרי סיב השערה:

השימוש בערכת FIBREPLEX אינו מסתיים בסלון לעיצוב שיער. השלב השלישי בערכת FIBREPLEX הוא שימוש שתוכנן במיוחד לטיפול המשך בבית. מסכת FIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER  מבטיחה תוצאה עמידה לאורך זמן, ומבנה שיער חזק המוגן מפני נזקים חדשים, בעיקר מפני נזקי חום. צריך להשתמש בתכשיר פעמיים בשבוע על שיער לח שנחפף זה עתה. פשוט השאירו את התכשיר על השיער למשך 2-3 דקות ואז שטפו היטב. פעולה זו מבטיחה שהשיער יישאר בריא למראה ומוזן היטב עד לצביעת השיער הבאה – מהשורשים ועד לקצוות.

פעולת המסכה לשימוש ביתי השומרת על קשרי סיב השערה-

  • עוזרת לשמור על איכות שיער משופרת.

  • מסייעת להגן מפני נזק מכני.

מחיר מומלץ לצרכן של המסכת לשמירה על קשרי השערה- 70 ₪

למידע נוסף ותמונות הניתנות להדפסה נא לבקר באתר "שוורצקופף פרופשיונל".

שוורצקופף פרופשיונל- סדרת קולור פריז
שוורצקופף פרופשיונל- סדרת קולור פריז

ועכשיו, אחרי שצבעתם את השיער, יש דרכים לשמר את הצבע ולהגן על השערה, ולשוורצקופף יש פתרונות גם לזה. הכירו את BC Color Freeze.

סדרת מוצרי טיפוח עם טכנולוגיית איזון pH 4.5 חדשנית, אשר אוטמת את הקוטיקולה בצורה מדהימה ו"מקפיאה" את פיגמנט הצבע במבנה השיערה, להענקת עוצמת צבע מושלמת ודהיית צבע אפסית*.

מומחי השיער של "שוורצקופף פרופשיונל" יכולים כעת להציע ללקוחותיהם אחד משלושה טיפולי הקפאת צבע בהתאמה אישית- שהינו ללא ספק השיא של חוויית הסלון לעיצוב שיער. לאחר הצביעה, הלקוחות יוכלו לבחור בין: טיפול מהיר, קצר אך אינטנסיבי בן 5 דקות, טיפול אינטנסיבי ארוך יותר בן 10 דקות; וטיפול יוקרתי בן 20 דקות.

סדרת מוצרי הטיפוח BC Color Freeze לטיפוח השיער בבית, המושקת יחד עם מוצר חדש וייחודי שהוא הגיבור החדש שלה- קרם BC Color Freeze CC, יבטיחו הגנה נוספת על צבע השיער. כך, מגוון המוצרים החדש הופך לשומר הראש המושלם לכל שיער מסופר וצבוע.

מגוון מוצרי BC Color Freeze החדש (כולם עם הפורמולה שיש לה את טכנולוגיית שלמות תא השערה ומאזן pH 4.5 החדש בזכותה היא מביאה את השיער לרמת ה- pH האופטימאלית עבור שיער צבוע.

*שמפו "קולור פריז" ללא גופרית (ללא סופלטים) לשיער צבוע- BC Color Freeze- Sulfate-Free Shampoo- שמפו עדין בטכנולוגיה נטולת גופרית לשיער צבוע. מנקה בעדינות את השיער והקרקפת. אופן שימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לשימוש באופן קבוע. מחיר- 98 ₪ ל-  250 מ"ל.

*שמפו עשיר "קולור פריז" לשיער צבוע- BC Color Freeze Rich Sampoo- בנוסף לשמירת pH מיטבי, שמפו טיפוח מצוין זה מנקה בעדינות אך ביעילות את הקרקפת ושיער שנצבע פעמים רבות לתוספת ברק. אופן שימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב. לשימוש באופן קבוע. מחיר- 86 ₪ ל-  250 מ"ל.

*שמפו "סילבר" קולור פריז לשיער אפור ומובהר- BC Color Freeze Silver Shampoo- מנקה ומגן על שיער מובהר או אפור מפני הצהבה.

אופן שימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף מיד. שיער אפור: לעסות לשיער רטוב ולשטוף לאחר 1-3 דקות. לשימוש באופן קבוע. מחיר- 98 ₪ ל-  250 מ"ל.

*ספריי-קונדישנר "קולור פריז" לשיער צבוע- BC Color Freeze Spray Conditioner- מתיר קשרים בשיער צבוע ללא הכבדה, תוך הוספת ברק זוהר.

אופן שימוש- לנער היטב ולרסס על שיער לח שיובש במגבת. לא לשטוף. לשימוש בשילוב עם מגוון מוצרי סדרת BC קולור פריז. מחיר- 78 ₪ ל-  200 מ"ל.

קונדישינר "קולור פריז" לשיער צבוע- BC Color Freeze Conditioner- מרכך שיער קרמי עשיר לשיער צבוע, לטיפוח יעיל והחייאת צבעי שיער דהויים. מתיר קשרים בשיער צבוע.

אופן שימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף לאחר 2 דקות. (לא למרוח על הקרקפת). לשימוש באופן קבוע. מחיר- 58 ₪ ל-  200 מ"ל.

מסכת "קולור פריז"- BC Color Freeze Treatment – מסכה המשקמת באינטנסיביות שיער צבוע, לטיפוח עמוק של השיער. אופן שימוש- יש לעסות לשיער לח שיובש במגבת ולשטוף לאחר 2-3 דקות. (לא למרוח על הקרקפת). לשימוש באופן קבוע. מחיר- 98 ₪ ל-  200 מ"ל.

גיבור הסדרה! קרם CC "קולור פריז" לשיער צבוע-BC Color Freeze CC Cream   –  מוצר חדש זה הנו חובה לשוחרות יופי וטיפוח המשתמשות במחליקי שיער, שכן הוא מסיע להגן על השיער מפני חום ומשקם ומעצב שיער צבוע בעת ובעונה אחת. הקרם מזין שיער צבוע ועוזר להגנה מפני חום תוך כדי שמירת הקפיציות הטבעית ורכות.

אופן שימוש- לעסות לשיער שיובש במגבת ולעצב, להשאיר בשיער. לשימוש באופן קבוע. מחיר- 98 ₪ ל-  200 מ"ל.

סרום לברק "קולור פריז" לשיער צבוע- BC Color Freeze Gloss Serum – מספק ברק דמוי ראי עמיד לאורך זמן, תוך הגנת השיער מפני דהיית צבע.  הסרום מפחית את הקצוות המפוצלים וקרזול השיער ומחליק באופן נראה לעין את משטח השיער. אופן שימוש- יש למרוח שכבה דקה לאורכי השיער והקצוות מבלי לשטוף. מחיר- 78 ₪ ל-  100 מ"ל.

*אין דהיית צבע נראית לעין לאחר 12 חפיפות גם בגוונים אדומים.

**במקרה של ביקור בסלון לעיצוב שיער מידי 6 שבועות ו-2 חפיפות בשבוע.

מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22 למידע נוסף נא לבקר באתר. לחצו פה.

מארז טיפוח שיער ספ לגבר, וולה פרופשיונלס, 280-300 שח, צילום- מזי עפרוני
מארז טיפוח שיער ספ לגבר, וולה פרופשיונלס, 280-300 שח, צילום- מזי עפרוני

ועכשיו כמה אופציות למתנה לחג או לפינוק עצמי, האופציה העדיפה עלי 🙂

"וולה פרופשיונלס" מותג השיער הבינלאומי משיק מארז מהודר לגבר:

שמפו+תכשיר לטיפול בשיער דליל+ ג'ל למראה מעוצב.

"וולה פרופשיונלס", מותג השיער הבינלאומי, משיק מארז טיפוח שיער לגבר לרגל חג הפסח, מארז SP MEN. המארז כולל שלושה מוצרים לשגרת טיפוח ועיצוב יומית: שמפוREFRESH  לשימוש יומיומי, MAXXIMUM TONIC לטיפול בשיער דליל ו- EVERYDAY HOLD – ג'ל למראה רטוב.

המארז המהודר כולל 3 מוצרים:

* SP MEN REFRESH SHAMPOO – שמפו יומיומי לשיער ולגוף (250 מ"ל) המעניק לחות ותחושת רעננות. מכיל מנטול, ויטמינים 5 B, A, E , F.

* SP MEN MAXXIMUM TONIC – תכשיר שיער לטיפול בשיער דליל (100 מ"ל) המפחית את תופעת הנשירה (במקרה של נשירת שיער תורשתית, לאחר שימוש קבוע במשך 3 חודשים). ממריץ את עור הקרקפת ומסייע לחיזוק שורש השיערה. הוראות שימוש: לטפטף באמצעות הפיפטה על עור הקרקפת לפחות 3 פעמים בשבוע על שיער חפוף שיובש במגבת או על שיער יבש. יש לעסות בעדינות לתוך עור הקרקפת ולא לשטוף. במידת הצורך ניתן להשתמש באופן יומיומי.

* SP MEN EVERYDAY HOLD – ג'ל (100 מ"ל) בעל אחיזה חזקה למראה מעוצב. הוראות שימוש: לשימוש על שיער לח או יבש. יש לפזר על השיער באמצעות האצבעות לקבלת העיצוב הרצוי.

ניתן להשיג אצל מעצבי השיער המובילים בישראל. מחיר מומלץ לצרכן: 280-300 ₪.

מארז טיפוח שיער ספ לוקס אויל, וולה פרופשיונלס, 280-300 שח, צילום- מזי עפרוני
מארז טיפוח שיער ספ לוקס אויל, וולה פרופשיונלס, 280-300 שח, צילום- מזי עפרוני

לאשה

"וולה פרופשיונלס" מותג השיער הבינלאומי משיק 3 מארזים לרגל חג הפסח:

"וולה פרופשיונלס", מותג השיער הבינלאומי, משיק מארז טיפוח יוקרתי לשיער לרגל חג הפסח, מארזSP  לוקס אויל. המארז כולל שלושה מוצרים נבחרים ממוצרי הסדרה: שמפו להגנת הקרטין, מסכת קרטין משקמת בגודל מלא(!) ושמן משקם במחיר מיוחד של 280-300 ₪ בלבד! המוצרים ארוזים בקופסא יוקרתית מעוצבת, בצבעי זהב ולבן.

סדרת המוצרים SP לוקס אויל היוקרתית מכילה תמצית המשקמת את הקרטין ותמצית שמנים אשר מגנה על השיער: שמן השקדים המפורסם הודות ליכולותיו להעניק לחות, שמן החוחובה המוכר הודות לערכו הקוסמטי ושמן ארגן הידוע כ"זהב נוזלי" ומפורסם בזכות איכויותיו המזינות, הקוסמטיות והרפואיות. הקולקציה של לוקס אויל מעניקה לשיער מראה וניחוח נפלא.

המארז המהודר כולל 3 מוצרים:

שמפו לוקס אויל 200 מ"ל – שמפו להגנת הקרטין, משקם את שיערך באמצעות הענקת הגנה למעטפת השיער. השמפו יותיר את שיערך נקי, בעל מרקם קליל ומראה זוהר.

מסכת קרטין משקמת לוקס אויל 400 מ"ל – מסכת הקרטין המשקמת ממשיכה את הטיפול האינטנסיבי בשיער. הרכיבים הייחודים הכוללים תמצית שמנים, ישקמו את סיבי השערה ויהפכו את השיער לנעים ורך למגע.

שמן משקם לוקס אויל 100 מ"ל – שמן המשקם באופן מיידי את השיער ומעניק לו לחות מרקם בריא וברק.

ניתן להשיג אצל מעצבי השיער המובילים בישראל.  מחיר מומלץ לצרכן: 280-300 ₪.

ויש עוד סוגי מארזים:

מארזי טיפוח מהודרים לשיער מסדרת וולה קר BRILLIANCE ו- וולה קר ENRICH

"וולה פרופשיונלס", מותג השיער הבינלאומי, משיק 2 מארזי טיפוח מהודרים לשיער לרגל חג הפסח, מסדרת וולה קר- בריליאנס ו- וולה קר אינריצ'.

סדרת המוצרים וולה קר אינריצ' מיועדת לבעלות שיער פגום ועבה ומסייעת בשיקום עמוק והענקת לחות לשיער פגום. מארז וולה קר אנריצ' מכיל:

שמפו אנריצ' 250 מ"ל – שמפו הלחות העשיר מותיר שיער יבש ומפוצל עם תחושת רכות משיית וחלקלקות מפתה

מסכה אנריצ' 500 מ"ל – המסכה הקרמית משקמת שיער פגום, מעניקה לו מראה בריא ומותירה אותו חלק ורך למגע כבר לאחר השימוש הראשון.

שמן אויל ריפלקשנס 100 מ"ל- האלקסיר העשיר אוטם קצוות של שיער מפוצל ומסייע ביכולת הסירוק והשליטה בשיער.

סדרת המוצרים וולה קר בריליאנס מיועדת לבעלות שיער צבוע, עבה ופגום ומסייעת בהעצמת הזוהר והברק של השיער.

מארז וולה קר בריליאנס מכיל:

שמפו בריליאנס 250 מ"ל  – השמפו העשיר מדגיש את הברק והזוהר של השיער הצבוע ומותיר אותו חלק ורך למגע.

מסכת בריליאנס 500 מ"ל – המסכה הקרמית משמרת ומדגישה את החיוניות של השיער הצבוע ומותירה אותו חלק ורך למגע כבר לאחר השימוש הראשון.

שמן אויל ריפלקשנס 100 מ"ל – האלקסיר העשיר אוטם קצוות של שיער מפוצל ומסייע ביכולת הסירוק והשליטה בשיער.

ניתן להשיג אצל מעצבי השיער המובילים בישראל. מחיר מומלץ לצרכן: 180-200 ₪.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s