חיש גד מונדיאל, בן אנד ג'ריס חדש, ועוד חידושים

כרטיסי גירוד אלוף הכדורגל מונדיאל 2018

מה: סדרת כרטיסי גירוד במהדורה מיוחדת לקראת המונדיאל

מה חדש: אחת לארבע שנים, העולם כולו הופך לחגיגת כדורגל ומצדיע לאירועי המונדיאל, טורניר הכדורגל הבינלאומי המתוכנן השנה להיערך ברוסיה בחודש יוני הקרוב. כמו בכל מונדיאל, יוצא מפעל הפיס  בסדרה  חדשה של כרטיסי גירוד חישגד לרגל המונדיאל האירוע המרגש: "חישגד אלוף הכדורגל". כרטיסי הגירוד בסדרה החדשה כוללים שלשה גווני כרטיסים מעוצבים בהתאם לרוח המונדיאל עם כדורי כדורגל  מודפסים- אותם צריך לגרד בהתאם למשחק ולחשוף את הפרס האפשרי.

במסגרת השקת הסדרה החדשה, הודפסו מיליון כרטיסי גירוד במחיר 30 ₪ לכרטיס, כאשר ניתן לזכות בפרסים של עד 600,000 ₪.

תכלס: אני קונה לפעמים כבר שנים חישגדים, ובחיים לא זכיתי ביותר מ-50 ₪. אולי הפעם יצליח לי, מי יודע. אני שומרת על אופטימיות ועל הפנטזיה של "מה אעשה כשאזכה".

איפה: בדוכני מפעל הפיס

מלח הארץ – מלחיות עופות המים 1- צילום- יוסי אשבול, הדמיות – four

מה: מלח מעוצב במהדורה מוגבלת

מה חדש: 'מלח הארץ' משיקה מהדורה מוגבלת וייחודית של מלחיות הנושאות צילומי טבע מרהיבים של עופות מים. השקת המלחיות היא חלק ממהלך נרחב להעלאת המודעות והידע של הציבור אודות עופות המים. המהלך נעשה בשיתוף החברה להגנת הטבע.

סדרת מלחיות עופות המים כוללת מלחיות של מלח ים דק ומלח ים גס, עליהן צילומים טבע יפהפיים של עופות מים. בסדרה מלחיות עם 7 צילומים שונים, כשעל כל מלחייה מופיע מידע אודות עוף המים המצולם כמו גם הפניה לחידון עופות המים הגדול שיזמה החברה. ההשתתפות בחידון נושא פרסים באמצעות כניסה לאתר – salt.co.il/birds. בין עופות המים המצולמים על המלחיות: פלמינגו, תמירון, שחפית גמדית, שלדג גמדי ועוד – כולם חיים בבריכות המלח וחלקם גם מקננים בבריכות.

תכלס: זה רעיון מקסים ויפה, ואני שמחה שלא שינו את המחיר בגלל המהלך הזה. החשיבות של עופות המים, ובכלל- של הטבע שהולך ונעלם במדינה הזו כי הכסף ופיתוח הבניה קודמים לכל, מאוד גבוה. אם העלאת המודעות הסביבתית תעלה בזכות המלחיות האלה, אז זכינו. הכל מתחיל מהחינוך של הילדים שאולי יכירו סוגים חדשים של עופות מים וזה יחלחל אל לבם שהחשיבות על שמירת הטבע היא עליונה.

איפה: בכל רשתות השיווק והמרכולים, במחיר זהה למחירן של המלחיות הרגילות.

dani שטראוס מחלבות משיקה קטגוריית דל לקטוז צילום סטודיו שטראוס

מה: מעדני חלב ללא לקטוז

מה חדש: למען הרגישים ללקטוז, יושקו מוצרי שטראוס המובילים, בגרסה דלת לקטוז. בין המוצרים: דנונה, מילקי, דני שוקולד וגמדים.

אלי איצקין, מנכ"ל שטראוס מחלבות: "חלק מאסטרטגיית המחלבה היא לתת מענה לכל סוגי הצרכנים על צרכיהם המשתנים.  לאחר שהשקנו סדרה עבור הרגישים לגלוטן, בימים אלו אנו משיקים סדרה רחבה של מוצרים דלי לקטוז, שתהיה חוצת קטגוריות, כמו דני, מילקי, דנונה וגמדים. אולי לא נצליח לתת מענה לכולם כי יש צרכנים שאסור להם בכלל לקטוז, אבל יש הרבה מאד צרכנים שמאוד רוצים לאכול מילקי, דנונה או דני ומהיום יוכלו לאכול".

לצד קטגוריית החלב דל לקטוז של יטבתה, משיקה שטראוס מוצרים דלי לקטוז במגוון רחב של קטגוריות. בין המוצרים: מארז רביעיית מילקי דל לקטוז, דני שוקולד דל לקטוז, דנונה 3% 200 גרם דל לקטוז וכלל סדרת גמדים. התקן הישראלי לחלב דל לקטוז מחייב פחות מ- 1% לקטוז במוצר. פיתוח המוצר בדנונה מתבצע בזכות הטכנולוגיה החדשה של המחלבה לפירוק הלקטוז. פיתוח המוצרים האחרים בקטגוריה הושג הודות להתאמת המתכון לרכיבים ללא לקטוז או דלי לקטוז (כגון שמנת על פני חלב).

יש לציין כי גביע המילקי מסדרת הדל הלקטוז מתייחס לגביע השלם, הודות לפודינג שמכיל משמעותית פחות לקטוז.

תכלס: טעמנו את כל המוצרים והם די דומים למקור אם כי טיפה שונים, בעיקר המילקי והדני שוקולד שהם מתוקים קצת פחות מהמקור. עדיין הכל מאוד טעים וזו יוזמה ברוכה וחשובה שיהיה מענה דל לקטוז למי שרגיש.

איפה: ברשתות השיווק.

מה: קוטקס

מה חדש: מותג קוטקס חוגג בימים אלה 100 שנים להיווסדו. כחלק מהחגיגה מתהדר המותג בלוגו חדש בעל סימן מוכר המסמל נשיות וזאת כדי להדגיש את המחויבות של קוטקס להבטיח שמחזור או כל תפיסה שלילית לגביו, לא יעמדו בדרכה של אף אחת. בנוסף ללוגו, מותג ההיגיינה הנשית האהוב, קוטקס, משדרג את התחבושת ההיגיינית הפופולארית ומעדכן את האריזות של מגוון המוצרים לעיצוב חדש, בולט ורענן. לתחבושת ההיגיינית של קוטקס, מרכז ספיגה חדשני Fast dry המסייע להגנה מנזילות ופספוסים, בעלת גזרה מיוחדת המותאמת באופן מושלם לגוף האישה, עשויה חומר רך דמוי כותנה לנוחות מקסימאלית ומעניקה תחושת ניקיון ויובש.

אגב פירוש השם קוטקס – קיצור של המילים cotton-like-texture: "מרקם דמוי כותנה".

תכלס: המוצרים של קוטקס איכותיים וטובים, העיצוב שלהם תמיד היה יפה, עם כל האימג'ים האדומים שמעטרים את השקית, וגם עכשיו הוא בולט לעין מכל השאר ומשדר צעיר, מגניב, ואיכותי. אהבתי.

איפה: ברשתות השיווק והפארם.

מה: גלידה חדשה

מה חדש: חב' בן&ג'ריס משיקה בימים אלו לקראת עונת הקיץ 2018 את הדבר הבא בעולם הגלידות, 2 טעמים חדשים בסדרת גלידות ה-CORE- גלידות בעלות ליבה ייחודית בלב הפיינט, המשלבות 3 אלמנטים של טעם ומרקם ייחודי.

שני הטעמים החדשים בסדרת ה- CORE הינם:

בום צ'וקולטה: גלידת קרמל עם עוגיות שוקולד וגלידת מוקה עם חתיכות פאדג' וליבת שוקולד.

עוגת גבינה ועוגיות: גלידת שוקולד וגלידת עוגת גבינה עם עוגיות שוקולד וליבת עוגת גבינה.

בן&ג'ריס ישראל מאושרת כחברת FAIRTRADE (סחר הוגן) היחידה בישראל שמשמעו- הוגנות כלפי כל שרשרת הייצור הן מבחינת שכר הוגן והן מבחינת תנאים סוציאליים החל מקוטפי הבננות וקני הסוכר בדרום אמריקה ועד עובדי מאפיית הבראוניס בניו יורק. הלוגו של ארגון הסחר ההוגן בינ"ל מופיע בכל אריזות החברה.

תכלס: גלידת ה-CORE מאפשרת לנו את כדור הגלידה המושלם. בין אם חופרים היישר אל תוככי הליבה או אם מערבבים הכל יחד, כל אחד יכול לקבוע לעצמו איך תראה הכפית הבאה. זה טעים ברמות אחרות. שילוב הטעמים עם המירקם המושלם של הגלידה זה פשוט טירוף של שלמות ואושר אחד גדול. לדעתי הגלידה הכי טובה בארץ היא בן&ג'ריס, וכל פעם שהם ממציאים טעם חדש אני בהיי. עפנו.

כמה: 25.90 ₪.          איפה: ברשתות השיווק, חנויות נוחות ובחנויות המפעל.

צילום: אביגיל לאפין גרא
צילום: אביגיל לאפין גרא

מה: רבע לשבע של עלית במהדורה מיוחדת להקפאה

מה חדש: רבע לשבע של עלית, מותג מוביל בקטגוריית עוגיות הפרימיום, בהשקה מרעננת לקיץ, המאפשרת להקפיא את המוצר ולקבל חווית טעם וביס שונה ומפנקת. המוצר הינו פרי פיתוח טכנולוגי חדש המאפשר להקפיא את המוצר ולקבל חווית טעם וביס טעימים במיוחד. ייחודו של רבע לשבע הוא בשילוב המנצח בין פריכות עלי וופל הממולאים בקרם עשיר ומפנק, לבין ציפוי בשוקולד מעולה.

רבע לשבע יימכר מהמדף היבש ומיועד להקפאה ולצריכה ישירה מהמקפיא הביתי, יחד עם המלצה להתאפק ולהמתין 3 דקות לאחר ההוצאה מהמקפיא למרקם ביס מושלם. כשרות חלבית בד"צ.

רבע לשבע להקפאה מגיע ב-2 טעמים:

  • גלילי וופל במילוי קרם בטעם וניל ובציפוי שוקולד חלב מעולה.

  • גלילי וופל במילוי קרם בטעם שוקולד ובציפוי שוקולד חלב מעולה.

תכלס: לא, אי אפשר לתאר כמה שזה טעים. מיותר לציין שמהרגע שהחבילה נפתחה, היה קשה לחכות את ה-3 דקות שנראו כמו נצח. ההתנפלות אחר כך היתה אדירה, ולא נותר זכר לדבר הכל-כך טעים הזה. זה פשוט טעים מבחינת המרקם, וגם הבסיס של הוופל (כמו גלילית) שכיף ללעוס אותו ולהרגיש את הפריכות המתוקה. הטועמים קבעו שהשוקולד יותר טעים מהווניל, ככה שנסו אותו קודם.

איפה: ברשתות השיווק ובחנויות מובחרות.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s