איך באמת נפטרים מפיגמנטציה

הלגה רקנטי

כבר שנים אני נלחמת בבעיית הפיגמנטציה בעור הפנים שלי, בעיה שאיש לא רואה בזכות איפור נכון ומקצועי שאני דואגת לעטות על עצמי מדי בוקר. השנה החלטתי לטפל בזה, והתחלתי לפני שבוע מהסיבה שבפיגמנטציה מטפלים בחורף כשאין שמש שתהרוס את מהלך הטיפול והשיקום.

מנסיוני, אף קרם הבהרה לא עומד בהבטחות שהוא מבהיר כתמים, אלא אם אתם פונים לקוסמטיקאית מוסמכת או לרופא עור שרוקח לכם משהו אגרסיבי לקילוף עור הפנים. כשפניתי להלגה רקנטי, קוסמטיקאית ואחת המובילות בתחום, היא הסתכלה עלי, בחנה את עורי והבטיחה לי שלפחות 40 אחוז מהכתמים יטושטשו. הם לא יעלמו לנצח כי זה קצת קשה, אבל הם יטושטשו ברמה שאני אראה תוצאות באופן די מיידי. שאלתי את הלגה אם זה כולל קילוף מאסיבי של שבוע (כי אני מכירה טיפולי פילינג קשים שאי אפשר לצאת מהבית בגלל הקילוף) והיא אמרה לי שאין קילוף בכלל בטיפול הפילינג שלה. השיחה איתה היתה מאוד נעימה. ישבה מולי אשה חזקה, נעימה וסופר אינטיליגנטית שלא הבטיחה לי הבטחות שווא ודאגה שאני אצא מרוצה ממנה.

התחלתי תהליך טיפולי שכולל סדרה של ביקורים במכון הנעים והחדש של הלגה רקנטי בראשל"צ בקניון עזריאלי ראשונים. עולים לקומה 8 ממנה נשקף נוף מהפנט, שם הקסם קורה. הלגה בעצמה לא מטפלת אלא רק מנהלת את העסק, אז קיבלה אותי יעל המקסימה ומלאת ההומור שיש לה ידיים נפלאות ומגע ממכר.

המוזיקה ברקע היתה נעימה, כיסו אותי במגבת ושתי שמיכות רכות, והתחלנו בטיפול סיבי משי משקם וממצק. הטיפול מבוסס על מינרלים וחלבונים שמשאיר זחל המשי. בנוסף יעל עשתה לי מסיכת פילינג מבוססת על חומצות מבהירות שלא גורמות לקילוף אחר כך. הטיפול ארך שעה וחצי, ובזמן שהמסיכה עובדת לי על הפנים (7 דקות) יעל עשתה לי מסג' עם קרם בידיים, בעורף, ובכפות הרגליים. תענוג!

יצאתי מהטיפול, מסוחררת מרוגע, ובדיוק רווית אסף יצאה מחדר סמוך מטיפול מיצוק גוף. הסתכלתי במראה והעור שלי נראה טוב יותר, בריא. אחרי כמה ימים כבר ראיתי שיפור בעור והבהרה של הכתמים (נס!). בנוסף קיבלתי מוצרים שמשמרים את ההבהרה שאספר עליהם בכתבה נפרדת.

והנה קצת על הלגה:

שיטת Helga היא שיטת טיפול וניהול פורצת דרך בתחומי הקוסמטיקה והאסתטיקה, המחוללת מהפיכה תפיסתית בתחום. השיטה החדשה מתבססת על מעטפת הוליסטית של מוצרים וטיפולים המספקים פתרון כולל – רפואי, אסתטי, תזונתי ונפשי, בשילוב בין עבודה חיצונית לפנימית, ועל ספר הנהלים המובנה והמקיף ביותר בתחום שנכתב אי פעם בישראל. בשנה הקרובה מתכננת הלגה רקנטי הקמה של רשת זכיינים בפריסה ארצית, המתבססת על עקרונותיה הטיפוליים והניהוליים הייחודיים של שיטת Helga.

רוב הישראלים מטפלים ומטפחים את גופם מכל מה שבא ליד. קונים קרם בדיוטי פרי, רוכשים תוספי תזונה בחנות טבע, מורחים משחה נגד אקנה שקיבלו מרופא העור, מותחים את הפנים אצל מנתח פלסטי, מסירים שיער במכון, וכך ממשיכים לנדוד ממקום למקום בלי בית. הלגה רקנטי הוא בדיוק אותו 'בית' המספק את כל מעטפת המוצרים והטיפולים במקום אחד, מקפיץ מדרגה את רמת המקצועיות של הקוסמטיקה בארץ ועתיד לשנות את פני התחום.

שיטת Helga היא שיטת ניהול וטיפול שפותחה באופן בלעדי על ידי הלגה רקנטי, המבוססת על שיטת הניהול של רון הבארד, ומציגה באופן פרטני ומעמיק, בספר המתפרס על פני שמונה כרכים, את כל שיטות הטיפול ואופן ניהולם ברמה היומיומית והשוטפת, עד לירידה לפרטים המדוקדקים ביותר. מדובר בספר הנהלים המובנה והמקיף ביותר שנכתב אי פעם בישראל בנוגע לתהליכי העבודה והטיפול בתחום. שיטת Helga, המבוססת על מטרות ותוצאות מדויקות, ועל טיפול כולל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים, משלבת בין תוספי מזון, תפריטים ושינוי תזונתי, קרמים ופורמולות מתקדמות, ייעוץ רפואי (של רופא מומחה) לשינוי באורח החיים, לבין סדרות של טיפולים המותאמים אישית לכל מטופל, כולל הנחיות מדויקות עבור המטפלות והקוסמטיקאיות כיצד לנהל וליישם כל אחד מהטיפולים. בשנה הקרובה מתכננת הלגה רקנטי הקמה של רשת זכיינים בפריסה ארצית, המתבססת על עקרונותיה הטיפוליים והניהוליים הייחודיים של שיטת Helga.

כחלק מתהליכי העבודה, כל אחת מהמטפלות והקוסמטיקאיות מחויבת למלא דוח טיפול בהתאם להנחיות המפורטות על כל טיפול וטיפול, ובהתאם לתכנית הכשרה בת מספר חודשים במסגרתה היא לומדת את שיטת Helga ומתמחה בטיפול באמצעותה. בנוסף, מועבר ללקוחה שאלון מיוחד הנקרא "צעירה לנצח" – מבדק של 100 שאלות הנועד לגבש פרופיל מדויק של הלקוחה, ברמת אורח החיים, הרגלים תזונתיים, מצב רפואי, אישיות, מודעות לאסתטיקה ועוד. השאלון מנותח ומעובד על מנת לגבש דרכו תכנית טיפולים מדויקת ומדעית בעלת אפקט שינוי לטווח ארוך, המבוססת על היכרות אישית ומעמיקה עם המטופלת ועם צרכיה הייחודיים.

התהליך הטיפולי של שיטת Helga מורכב משלושה שלבים: טיפול – איתור מקור הבעיה וטיפול בו עד להחזרתו לאיזון ולתפקוד תקין, באמצעות שיטות טיפול ותכשירים בלעדיים; שינוי – בניית תכנית טיפול אישית עבור המטופל, המבוססת על תכשירים ייחודיים, המאפשרים לשמור על תוצאות הטיפול ולהעצים את השפעתן, ושימור – התאמת תכנית תזונה אישית ותוספי מזון, ומתן המלצות בכל התחומים המשפיעים על העור, באופן ישיר או עקיף. ההתמקדות בגורם ובשורש הבעיה מעבר לתסמיניה החיצוניים, והשילוב בין עבודה פנימית (תפריטים לתזונה נכונה, תוספי מזון ושינוי באורח החיים) לבין עבודה חיצונית (תכשירים ייעודיים, קרמים ומכשור מתקדם), יוצרים מעטפת טיפול כוללת והוליסטית, בעלת השפעה משמעותית וארוכת טווח על מצב העור. תהליכי הטיפול משלבים ידע טיפולי ואסתטי שנצבר על ידי הלגה במהלך 25 שנות ניסיונה המקצועי וגם דרך לימודיה במגוון תחומים, החל מכימיה ורפואה קוסמטית אותם למדה באוניברסיטת ת"א ואצל ד"ר אלכס לבנברג, דרך השפעתן של תרופות על העור ורפואה סינית אותם למדה ללימודי תואר שני במכללת מדיסין, ועד לימודי ניהול בהרבארד קולג' למנהל.

הטיפולים המרכזיים אותם מציע המרכז הם טיפול בקמטים, כתמים, אקנה, צלוליט, קמטים בעיניים, רפיון, בעיות עור, הצרת היקפים והסרת שיער. כל אחד מהטיפולים מבוסס על טכניקת שלושת השלבים שפיתחה הלגה (טיפול, שינוי ושימור), כאשר לכל שלב תהליכי הטיפול הייחודיים לו.

הלגה השיקה סדרה מקיפה של קרמים, פורמולות ותוספי תזונה בעלי הרכב חומרים פעילים ייחודי המפותח ומיוצר על ידה, עבור כל אחד מסוגי הטיפולים וכל אחד משלושת השלבים, כתולדה של ידע ומחקר עצמאי ומקיף המבוסס על 25 שנות ניסיון.

וקצת על פיגמנטציה:

בחורף נעלם אפקט השיזוף ומופיעים כתמי העור/פיגמנטציה  – תופעה שכיחה הנובעת ממגוון סיבות כמו שינויים הורמונליים, חשיפה לא מבוקרת לשמש, נטילת תרופות, הסרת שיער ועוד. אז קבלו טעימה משלל הפתרונות הקיימים כיצד להיפטר מכתמי הקיץ, ולטפל בשורש הבעיה מעבר לטיפול בתופעות הלוואי והסימפטומים, כך שלא רק נעלים את הכתמים אלא גם ניפרד מהם אחת ולתמיד. הקרמים, הוויטמינים והטיפולים שאומרים ביי ביי לכתמים.

1)   כבר בהתחלה, חובה לבצע הבהרה פעילה – לאחר אבחון הכתם, אנשי המקצוע יתאימו עבורך שילוב ייחודי של תכשירים בלעדיים, המשלבים ויטמינים וחומצות פעילות. המפגש של החומרים הפעילים השונים עם שכבת העור הפגועה, יובילו אותך לתחילת תהליך הבהרה כבר אחרי הטיפול הראשון.

2)   ואז מגיעים הסבונים, הקרמים והסרומים:

  • סבון ונוזל פנים המחדשים את העור – פעילותם המשולבת של הסבון ושל הנוזל תהווה עבורך את הבסיס להצלחת הסרומים השונים בהמשך. הסבון המחדש ינקה את עורך באופן יסודי ויסיר תאי עור עודפים כדי לעודד התחדשות, והנוזל משלים את פעילות סבון הפנים ומעניק טיפול פילינג יומי. החומרים הפעילים סודקים את הדבק הבין תאי, מאפשרים לסרומים לחדור ומעודדים את התחדשות עורך.

  • סרום וקרם מבהיר – הסרום המבהיר יעניק לך פתרון יעיל למגוון סוגי שינויים בגוון העור. שימוש רציף בסרום אף תורם למניעת היווצרות פיגמנטציה עתידית כתוצאה מחשיפה לשמש וגורמים נוספים. הקרם המבהיר, בשילוב עם הסרום המבהיר, יטפלו בכל סוגי הפיגמנטציה. האיזון המדויק בין מגוון החומרים המבהירים בקרם, יעניק לעורך גוון אחיד ויתרום להתחדשותו.

  • סרום מגן עם ויטמין – Cהסרום המתקדם יבהיר את עורך וימנע חמצון תאי, בו זמנית, באמצעות שילוב ייחודי של ויטמין C, תמציות משקמות ואנטי אוקסידנטים.

  • סרום רטינול משקם ומחדש – סרום המכיל רטינול טהור, המעודד השלת שכבות תאים. התהליך המתקדם יתרום להתחדשות עורך, יעניק לו מראה אחיד ויספק פתרון לתופעת הזדקנות העור ולפיגמנטציה.

3)   תוספי התזונה יהפכו את העבודה להרבה יותר קלה:

  • רידוקס כנגד פיגמנטציה – פורמולה להגנה אקטיבית והבהרת כתמים המכילה ויטמינים ומינרלים שנמצאו כיעילים באיזון המלנין

  • קומפלקס בי – קבוצת הוויטמינים החיונית להרגעה, ריכוז ושיקום מהיר של רקמות פגועות. הקבוצה מכילה חומרים ומינרלים נוספים העצורים לספיגה נכונה.

  • ויטמין סי פלוס – מכיל ויטמין סי כנגד דלקות, מבהיר, נוגד חמצון ואבץ. כל הרכיבים יחדיו חיוניים ביותר לשיקום רקמות העור.

4)    שום דבר לא יעזור אם לא תדעי מה לאכול – על התפריט להכיל רכיבים טבעיים המשנים את רמת החומציות, ומקלים על הגוף לעבוד בצורה מיטבית. התפריט הייחודי מדגיש בין השאר ריבוי באכילת ירקות ירוקים, שתיית מים מרובה, הפחתת מוצרי חלב והימנעות משתיית אלכוהול.

5)    טעימה מהטיפולים המוצעים כדי לנצח את הכתמים:

  • טיפול עומק – שיטת טיפול המבוססת על שימוש בחומרים פעילים החודרים לשכבות העור העמוקות של האזור הפגוע ומטפלים בגורם ליצירת הכתם. לאחר מכן, החומרים הפעילים ממשיכים לחדור פנימה ויוצרים מנגנון המונע את פיזורם, כדי להבטיח ריכוז גבוה ויעילות מרבית. בשלב האחרון נעשה שימוש בתכשיר מיוחד, המעשיר את העור בחומרי הזנה מרגיעים, המאפשרים המשך טיפול, שמירה על התוצאות ובנייה עצמית מחודשת.

  • טיפול בגלי אור –  אחד הטיפולים המובילים בעולם, המבוסס על  חדירת אור לעומק העור. הטכנולוגיה הייחודית פוגעת בבסיס התא המייצר את הכתם ומפזר אותו. זהו הטיפול היחיד הפועל בעומקו של העור ומטפל ישירות במוקד הבעיה.

  • טיפול בגלי אולטרה סאונד –  שימוש במכשיר אולטרה סאונד מתקדם, המחדיר לחלקו  הפנימי של העור חומרי לחות והבהרה. הפעולה הייחודית  ממריצה את פעילות התא, משלימה את כמות המים החסרים בו, משפרת תא דחיסותו, מבהירה תא  העור ומאזנת את מצב הלחות בחלקו הפנימי. חמשת הפעולות המשולבות יוצרות איזון של הפיגמנט.

לאתר החברה

03-9645111   *    מגדל עזריאלי ראשונים, שדרות נים 2, ראשון לציון.


2 מחשבות על “איך באמת נפטרים מפיגמנטציה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s