רשת התכשיטים מגנוליה משיקה את פרויקט "שמש של תקווה"

לרגל ציון היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים ב-25 בנובמבר תשיק הרשת את צמיד "שמש של תקווה", אשר יימכר במחיר של 49 ש"ח בסניפי מגנוליה, מתאריך 05.11.18 עד 30.11.18, וההכנסות ממכירתו יוקדשו לתרומה לאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית.

רשת מגנוליה נרתמת זו השנה הרביעית, למען נפגעות תקיפה מינית. במהלך חודש נובמבר בו מצוין היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים, יוצאת בשיתוף פעולה עם איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.

במהלך כל חודש נובמבר יימכר בנקודות המכירה של מגנוליה ברחבי הארץ, צמיד "שמש של תקווה" ב-49 ש"ח וכל הרווחים מהמכירה יוקדשו לתרומה לאיגוד מרכזי הסיוע.

ניתן להשיג את הצמיד בכל סניפי רשת מגנוליה החל מ- 05.11.18 עד 30.11.18 ו/או עד גמר המלאי.

צמיד "שמש של תקווה" עשוי ציפוי זהב, מסמל מוטיב של אור ותקווה, דבר הבא להדגיש את התחושה שאת אף פעם לא לבד, אנחנו איתך כל הזמן ותמיד יש אור בקצה המנהרה.

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים, נערות וילדות אוזרות אומץ ויוצאות עם הסיפורים הקשים שלהן החוצה, היציאה החוצה מאפשרת החלמה ומרכזי הסיוע מלווים אותן לאורך כל הדרך.

תומר רייזברג, מנכ"ל רשת תכשיטי מגנוליה מסר: "שיתוף הפעולה עם איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית חשוב לנו מאד. לפני כ-4 שנים התחלנו עם פרויקט המודעות לנפגעות תקיפה מינית ואנו שמחים להמשיך ולתמוך בפעילות מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית גם השנה, לאחר ההתעוררות הגדולה שנעשתה בשנה האחרונה באמצעות קמפיין ה-"me too", אשר העלה ברחבי העולם לכותרות את נושא ההטרדות המיניות. השנה, בחרנו לעצב את צמיד "שמש של תקווה", המסמל את האור והיציאה לחיים חדשים, וכל הכנסותיו יתרמו למרכז לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית".

אורית סוליציאנו, מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית מסרה: "אנחנו נמצאים כעת בתוך מהפכה חברתית אדירה שבה יוצאות נשים רבות מהחושך והעלטה אל האור והתקווה. הקולות המושתקים פורצים היום החוצה לספר את הסיפור, לומר #גם אני ו-#למה לא התלוננתי. שיתוף הפעולה עם מגנוליה יסייע לנו לשנות את המערכות במדינת ישראל ולקדם את הצדק ואת הטיפול עבור נפגעות אלימות מינית. מגנוליה היא חברה מובילה בקהילה בתחום המודעות החברתית לנשים ואנחנו מודות לה מקרב לב על העבודה היוצאת מן הכלל למען נשים נפגעות אלימות. צמיד ה"שמש", מראה שאנשים וארגונים יכולים לשנות את העולם ולהביא אור ותקווה וכל מי שתענוד אותו תישא איתה לכל אשר תלך מסר חשוב זה".

קווי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: לנשים 1202 לגברים 1203.

להשיג ב-84 סניפי מגנוליה ברחבי הארץ ובאתר מגנוליה.

רשת מגנוליה מונה כיום כ-84 סניפים בישראל ו-12 סניפים בפורטוגל. התכשיטים במגנוליה עשויים ממגוון מתכות כגון כסף סטרלינג 925, ציפוי זהב, גולדפילד ועוד בשילוב אבני חן. הקו המנחה של מגנוליה הוא לאפשר לכל אישה, בכל גיל ועם כל טעם וסגנון, למצוא תכשיט אופנתי ואיכותי במחיר אטרקטיבי.

בסניפים מוצגים כ-1500 עיצובים שונים, ומידי חודש נכנסים תכשיטים חדשים לרשת.

על איגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית בישראל: איגוד מרכזי הסיוע הוקם בשנת 1990. האיגוד משמש כארגון גג של תשעה מרכזי סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית בישראל. מרכזי הסיוע פועלים הן ברמה הפרטנית בהענקת סיוע נפשי וליווי לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, והן ברמה המקומית בנושאי חינוך הסברה וחיזוק הקשר עם הקהילה.

כמו כן, פועל האיגוד ברמה הארצית כסוכנות לשינוי חברתי, למען השגת זכויות ושיפור השירותים הניתנים לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, להפחתת שיעור התופעה ובטווח הארוך למיגורה ומחיקתה מהנוף החברתי הישראלי.

על אף היות האלימות המינית תופעה רווחת בחברות מפותחות, היא נתפסת רק לעתים רחוקות כהפרה בוטה של זכויות אדם, המערערת את אושיות החברה הדמוקרטית. איגוד מרכזי הסיוע פועל בגישה רב-תחומית על מנת למגר את התופעה המושרשת וההרסנית של אלימות מינית.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s