קרמים חדשים ועוד הפתעות

מה: סדרת טיפוח חדשה לעור הפנים

מה חדש: קרליין משיקה סדרת טיפוח חדשה Urban Defense Blue Ray Shield, לעור הפנים המותאמת לחי היומיום בסביבה עירונית.

מוצרי הסדרה מבוססים על מרכיב פטנט להגנה מפני נזקי קרינה כחולה ממסכים, סמרטפונים וטאבלטים, לצד נטרול נזקי הערפיח העירוני. סדרת "אורבן דיפנס" פותחה במיוחד בהתאמה לסגנון החיים המודרני החושף את העור למגוון גורמים מזיקים המאפיינים את החיים העירוניים. הנוסחה מכילה מרכיב מיוחד Blue Ray Shilled המנטרל פגיעה של קרינה הכחולה החודרת לעומק שכבות העור, פוגעת במבנה התאים, יוצרת פיגמנטציה ותהליכי הזדקנות מוקדמים.

מרכיבים נוספים בסדרה מעשירים את העור בלחות ומונעים תהליכי חמצון (אנטי-אוקסידנטים) של חלבונים וליפידים בעור ומעניקים הגנה מפני הרס תאים על ידי ראדיקלים חופשיים הנוצרים מכל סוגי הקרינה המקיפים אותנו ביומיום, והכימיקלים התעשייתיים המצטברים באוויר ומתקבעים על העור. מערך ההגנה וההזנה תורם ליכולת לשמור על בריאות העור ובכך משמר מראה חיוני וזוהר יותר.

קרליין סדרת אורבן דיפנס צילום מוטי פישביין

נזקי קרינה כחולה והסביבה העירונית:

 • מחקרים חדשים מראים כי השמש היא אומנם גורם עיקרי בזירוז תהליכי הזדקנות של הפנים ופוגעת קשות בכל שכבות העור, אבל גורמים נוספים כמו ערפיח (זיהום אוויר עתיר כימיקלים תעשייתיים) וקרינה כחולה ממכשירים אלקטרונים יוצרים מכלול רחב יותר של גורמים המשפיעים לרעה על העור כל יום, 24/7.

 • מחקר חדש שבוצע על ידי המכון העולמי לבריאות(World Health Organization) מצא ש-88% מהאוכלוסייה העולמית חיה כיום באזורים בעלי רמה גבוהה מאד של זיהום באוויר הרבה מעבר לסטנדרט איכות האוויר המומלץ של הארגון. במחקר אחר נמצא כי המתגוררים בערים גדולות יכולים לצפות לתהליך מזורז של הזדקנות העור בשנה שלמה עד גיל 40 ומעל לגיל זה הקצב מואץ פי שניים.

 • הסיבות לחשש הגובר מפני זיהום אוויר (ערפיח, אבק, עשן, כימיקלים ואלרגנים) נמצא בעובדה שמשנה לשנה, עם העלייה בכמות המכוניות והקרבה למפעלי תעשייה, רמת הערפיח באוויר שוברת שיאים חדשים

 • השילוב הקטלני בין קרינת שמש, קרינת מסכי מחשב כחולה וערפיח גורמת לנו להזדקן בקצב מואץ גם אם אנחנו מקפידים למרוח מסנני קרינה, ולהשתמש במוצרים המכילים אנטי-אוקסידנטים וחומצות היאלורוניות.

המחקרים החדשים הביאו לפיתוח קטגוריה חדשה שמתייחסת לחיים העירוניים וזכתה לשם: אורבן אנטי-פולושן (Urban Anti-Pollution).

הסדרה החדשה של קרליין, Urban Defense מעניקה לכל אחת מאתנו את היכולת המעשית למנוע את הנזקים על ידי שילוב של מרכיבים ממקור צמחי שפתחו עמידות בפני נזקי הסביבה וקרינה.

מרכיבים עיקריים בסדרה:

Blue Ray Defense – קומפלקס חדשני המשלב מסנני קרינה להגנה על העור בסביבה חיצונית ופנימית. מסנני קרינה אינם מאפשרים לגלי האור הכחול (ספקטרום: 390-470 ננומטר) לבצע תהליכים מחמצנים בעור המזרזים את תהליכי ההזדקנות.

בין המרכיבים הנוספים בקומפלקס: וויטמינים, פרוטאינים וליפידים המשמשים כמרכיבים חיוניים לפעילות התאים בכל שכבות העור. מרכיב ביוטכנולוגי, המופק מאצות ירוקות ועשיר בחומצות אמינו סוכרים ומינרלים,  מחזק ומונע פגיעה במחסום ההגנה של העור, ויוצר מערכת הגנה המונעת מזיהום עירוני (ערפיח ומתכות כבדות באוויר) לפגוע בתאי העור, במרקם החיצוני ובחדירה לשכבת התאים המתחדשת.

חומצה היאלרונית: מרכיב לחות היוצר הגנת לחות חיצונית, מונע התנדפות של הלחות הטבעית מהעור ומעלה את הרמת הלחות הפנימית – החיונית לשמירה על בריאות העור.

חמאת שיאה: מרכיב לחות עשיר המעניק לעור הגנה מפני יובש ותחושה רכה ונעימה.  מרכיב השיאה מועשר במרכיבי לחות נוספים כמו שמן זרעי חוחובה, שמן שקדים ושמן אבוקדו היוצרים מעטה הזנה פעיל על העור למשך כל שעות היום והלילה.

מרכיבים מרגיעים:  אלנטואין, אלוורה וקמומיל מרגיעים מתח בעור, מונעים תגובה דלקתית לפגיעת המזהמים הסביבתיים והקרינה הכחולה, ומסייעים לעור לשמור על הלחות הטבעית ותהליכי ההתחדשות.

כל מוצרי הסדרה הינם:

 • היפו אלרגניים.

 • נבדקו דרמטולוגית.

 • אינם מכילים פארבנים.

 • טבעוניים.

 • לא נוסו על בעלי חיים.

 • לכל סוגי העור.

מוצרי סדרת :Urban Defense

קרם יום- קרם לחות והגנה למניעת סימני גיל מוקדמים, יובש וקמטוטים. עשיר במרכיבים המעניקים לעור הגנה יומיומית מפני זיהום סביבתי, קרינת שמש וקרינה ממכשירים אלקטרונים ומסכים.  מכיל מסנני קרינה רחבי טווח בדרגת  25SPF. מחיר: 99 ש"ח, לתכולת: 50 מ"ל.

קרם לילה- קרם עשיר המעניק לעור בכל מריחה את כל המרכיבים המסייעים לעור לבצע את פעולות לתיקון נזקים שנגרמו לו בשעות היום מחשיפה לזיהום סביבתי וקרינה כחולה. מזין ומעשיר בלחות, מספק לעור מרכיבי אנרגיה ומעודד תהליכי התחדשות המשתקפים בזוהר הפנים כל בוקר מחדש. מחיר: 99 ש"ח, לתכולת: 50 מ"ל.

סרום- תמצית מרכיבים פעילים המעניקה הגנה לעור מפני כל סוגי הקרינה והגורמים המזהמים. קרינת שמש וקרינה ממכשירים אלקטרונים ומסכים. מתאים למריחה כבסיס לקרם יום ולקרם לילה להגברת היעילות. נספג בקלות ומעניק תחושה נינוחה לעור. מחיר: 99 ש"ח, לתכולת: 30 מ"ל.

תכלס: ניסיתי את המוצרים והם מאוד טובים ומשאירים תחושה נעימה על העור. הסרום ריחני ונספג מהר. קרם היום מאוד נעים ולא שמנוני וגם עושה עבודה טובה. יש לו מקדם הגנה 25SPF ככה שהוא מגן גם מקרינת השמש. קרם הלילה עשיר יותר וריחו נעים ומרגיע. כיף לישון איתו ובבוקר יש תחושה שמשהו טוב קרה בלילה לפנים. שווה לנסות, גם תמיד יש מבצעים.

איפה: בכל רשתות הפארם ובאתר קרליין

מה: קרם אנטי אייג'ינג המסייע בחידוש העור

מה חדש: Avene, מותג הדרמו-קוסמטיקה הצרפתי המוביל בבתי המרקחת באירופה, משיק את איסתיאל אינטנס (Ysthéal Intense), קרם אנטי אייג'ינג המסייע בחידוש העור ובתיקון סימני גיל, במצבים בהם העור במרקם/ גוון לא אחיד ועם קמטים.

הקרם מסייע בשלוש פעולות עיקריות: החלקת קמטים, שיקום מראה העור למראה אחיד וזוהר וכן שיפור מרקם העור והפיכתו לחלק יותר. כמו כן, שימוש במוצר יתרום להארכת האפקטיביות של טיפולי אנטי אייג'ינג )כגון: לייזר) ולשמירה על התוצאות לזמן ארוך יותר.

הרכיבים הפעילים באיסתיאל אינטנס:

 1. רטינאלדהיד – נגזרת של ויטמין A שבעור הופכת לפעילה וממריצה את ייצור הקולגן והאלסטין – פעילות אנטי אייג'ינג, המסייעת להחליק קמטים וקמטוטים ולחדש את העור.

 2. GGO (גליקיל-גליצין אוליאמיד)– מרכיב שמסייע להגדלת האפקטיביות של הרטינאלדהיד וכן מסייע לשמור על האלסטיות של העור.

 3. אנטי אוקסידנט פרה-טוקופריל – רכיב אנטי אייג'ינג עם המגן על העור מפני רדיקלים חופשיים.

איסתיאל אינטנס בדומה לכל* המוצרים של Avene, מכיל מים טרמליים ממעיינות Avene שבצרפת המסייעים בהרגעת וריכוך העור.

מחקרים שבוצעו, הוכיחו ששימוש חודש רצוף באיסתיאל אינטנס, זהה ביעילותו לשלושה טיפולי פילינג . בנוסף נמצא כי בשימוש באיסתיאל אינטנס היו פי 10 פחות תופעות לוואי מאשר בטיפולי הפילינג. מחקר נוסף הראה כי שימוש במוצר זה מקטין את עומק הקמטים ב- 58% ואת אורכם ב- 27%, כבר לאחר חודשיים של שימוש .

מחקר אחר הראה כי שימוש באיסתיאל אינטנס למשך חודש, לאחר טיפול לייזר, מאריך ב-22% את אפקט "החלקת העור" .

תכלס: הקרם יחסית קל, לא עשיר מדי, לא כבד מדי. הוא מגיע בבקבוק משאבה ככה שזה מאוד נוח להוציא כמויות מדודות, מה גם שזה יותר סטרילי מקרם בקופסה רגילה. הוא נספג מהר ונותן תחושת לחות להרבה שעות מה שטוב בעיקר עכשיו בחורף כשהעור מתייבש כל כך מהר. טרם יצא לי לראות אם הוא מחליק את העור ומתקן פגמים, אני משתמשת בו רק שבוע וחצי, אבל אני כרגיל אופטימית. בגדול הקרם מאוד נעים, מאוד עדין ודי אימצתי אותו לתקופה הקרובה.

כמה: 189.9 שקלים ל- 30 מ"ל.          איפה: ברשת סופר פארם.

מה: קרם ידיים טיפולי TO – GO

מה חדש: סדרת יו לקטין מתרחבת ומעניקה פתרונות נוספים לסובלים מעור יבש במיוחד. תשלובת ד"ר פישר משיקה את יו-לקטין קרם ידיים טיפולי באריזת  TO-GO – מהדורה מיוחדת בגרסה מוקטנת 50ml, קל ונוח לנשיאה בתיק, שיהיה זמין לנו בכל שעות היום ובכל מקום – הפתרון המושלם לטיפול בעור יבש  במיוחד.

קרם ידיים מסדרת יו לקטין מסייע לטיפול בכפות הידיים החשופות ליובש במיוחד בחורף. מזג האוויר הקר, רוחות חזקות, מיזוג אוויר שמייבש את העור, כל אלו מאפיינים את החורף ומקשים על העור לשמור על הלחות הטבעית שלו. כדי להקל על היובש בתקופה זו, מומלץ להשתמש בתכשירים טיפוליים, שתפקידם להחזיר את הלחות לעור, לספוח לחות ולאטום את העור בפני התנדפות המים מהעור.

ד"ר פישר יו-לקטין קרם ידיים טיפולי לעור יבש במיוחד ומחוספס, לטיפול אינטנסיבי והקלה מיידית.

מכיל שילוב מרכיבים ייחודי למראה עור בריא:

Urea 7% – בעל כושר ספיחת לחות גבוה, מרכך את העור ומקל על גירויים הנגרמים מעור יבש.

 Lactic Acid (AHA) – 0.5% – חומצה לקטית ממשפחת החומצות האלפא הידרוקסיות יעילה במיוחד כתוספת לחות וסיוע בשמירה על עור גמיש.

מועשר בתמצית שקדים לריכוך והענקת לחות ובאלוורה לסיוע בהרגעת עור מגורה.

סנסיטיב – מותאם לעור רגיש.

ניתן להשיג את הקרם ידיים גם באריזת 100 מ"ל וגם באריזת 200 מ"ל +משאבה לנוחות שימוש בבית ובעבודה.

תכלס: הקרם ידיים של ד"ר פישר מאוד יעיל וקומפקטי. יש לו ריח טוב פרחוני ונוח לשים אותו באוטו או בתיק, בעיקר בתקופת החורף המייבשת. מה שכן, הייתי נותנת לו עיצוב אריזה יותר נחשק ומשנה את העיצוב המקצועי-רפואי שלו. אם היתה סדרת עיצובים מגניבה כזאת girley style זה היה מקפיץ את המכירות פי כמה. הנה כמה דוגמאות של קרמי ידיים מחו"ל שאני קונה רק בגלל האריזות.

כמה: תכולה  50ml , 19.90 ₪. איפה: ברשת סופר-פארם ובבתי המרקחת הפרטיים ברחבי הארץ.

מה: מגבונים לטיפוח אישי ובעיצוב ייחודי

מה חדש: ניאופרם מוצרי צריכה, מרחיבה את פורטפוליו מותגיה בתחום הטיפוח ומשיקה את מותג  i-Care, סדרת מגבונים לטיפוח אישי למגוון שימושים, בדגש על איכות ונוחות השימוש.

הסדרה כוללת ארבעה סוגי מגבונים, הנמכרים באריזות מעוצבות, נוחים לשימוש ולנשיאה בתיק ומתאימים לשימוש בבית, בעבודה ובנסיעות.

i-Care מגבונים להסרת לק מהציפורניים – מתאימים לציפורניים טבעיות ומלאכותיות. מגבון אחד מאפשר להסיר לק מ- 10 ציפורניים! המגבונים מכילים ויטמין E ופרו ויטמין 5B, ואינם מכילים אצטון. כל מגבון ארוז באריזה אישית. קל ונוח לנשיאה בתיק. אריזה מכילה: 10 מגבונים. מחיר מומלץ לצרכן: 7.90 שקלים.

i-Care מגבונים לניקוי משקפיים – מתאימים למגוון סוגי עדשות. אינם משאירים סימני מריחה ואינם מותירים כתמים וסיבים. מתייבשים במהירות. כל מגבון ארוז באריזה אישית. קל ונוח לנשיאה בתיק. אריזה מכילה: 24 מגבונים. מחיר מומלץ לצרכן: 7.90 שקלים.

i-Care מגבונים להסרת איפור – מגבונים רכים בנוסחה עדינה לניקוי הפנים. יעילים במיוחד להסרת איפור, שומן ושאריות לכלוך (כולל מסקרה עמידה במים). מכילים תמציות צמחים, אלוורה וויטמין E להזנת ולהרגעת העור. היפואלרגניים, ללא אלכוהול. אריזה מכילה: 25 מגבונים. מחיר מומלץ לצרכן: 7.90 שקלים.

i-Care מגבוני רענון – מגבונים לרענון וניקוי היגייני של הידיים והפנים. המגבונים בעלי נוסחה עדינה שאינה מייבשת את העור, ללא אלכוהול וללא פורמאלדהיד. אריזה קומפקטית ונוחה לנשיאה. לשימוש מהיר, קל ונוח: בבית, במכונית, בחופשה ובפיקניק. מארז שלישייה מכיל: 36 מגבונים. מחיר מומלץ לצרכן: 7.90 שקלים למארז שלישייה.

תכלס: זה כל כך נוח, כל כך גאוני, כל כך אני הולכת לקנות כאלה לפני כל טיסה שלי ולדחוף במזוודה. תחשבו כמה זה גאוני לטוס לחו"ל בלי צמר גפן בקבוק אציטון שיכול להישפך ולהרוס חצי מזוודה. יש עכשיו מגבונים! וזה ממש מסיר את הלק בצורה יעילה. כמובן שכבר דאגתי שגם בעבודה יהיו לי כמה כאלה וזה פותר לי את ה"איך את בתור אמא מוצאת זמן למרוח לק?" אז הנה התשובה. בעבודה.

המגבונים להסרת איפור טובים. יש להם ריח עדין ונעים והם מסירים את האיפור כמו שצריך.

מגבוני המשקפיים- בעלי השתלט על כולם ודיווח שזה הדבר הכי טוב שקרה לו לאחרונה. ככה הוא יכול בכל שלב של היום לשלוף מגבון ולנקות את כל הטנף המצטבר. בקיצור- יש פה שיחוק.

איפה: ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.

 


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s