סדרת אנטי אייג'ינג של ד"ר אודי בר

ד"ר אודי בר, רופא, חוקר ופורץ דרך בתחומו, הקדיש את חייו המקצועיים למחקר וטיפול בסימני ההזדקנות, תוך שהוא רותם את הידע הרב שאסף בשעות מחקר אינסופיות ברחבי העולם וממצאיו המהפכניים לשיטות, טיפולים ומוצרים הכוללים רכיבים חדשניים שיעילותם התגלתה במחקרים קליניים, נוסחאות מהפכניות ושילובים אשר לא קיימים באף מוצר בשוק. את שפת המחקר הצליח ד"ר אודי בר לתרגם בהצלחה לשפת המעשה – סדרת מוצרים חדשנית המאפשרת לכל אחת ואחד למנוע ולתקן בבטחה את סימני הגיל, בטיפול ביתי קל ונוח.

כיום ד"ר אודי בר מציג שלושה מוצרי אנטי אייג'ינג ביתיים מהפכניים, שיעכבו ויתקנו את תהליך הזדקנות העור ויעניקו לך טיפול מקצועי, איכותי וקל בנוחיות ביתך.

זו סדרה המבוססת על שעות מחקר אינסופיות ברחבי העולם עם אחריות להצגת תוצאות אמיתיות, איכותיות ואמינות, מרכיבים חדשניים בהם נעשה שימוש לראשונה בישראל ומוכחים קלינית כיעילים, ושילובי רכיבים שלא קיימים במוצרים בשוק העולמי.

המוצרים:

דר אודי בר מוס ניקוי עדין מחיר 150 מל 180 שח צילום רון קדמי

דר אודי בר נוזל לחידוש העור ריכוז גבוה מחיר 150 מל, 230 שח צילום רון קדמי

נוזל לחידוש העור

לגלות את "הדבר החם הבא" שיעניק את התוצאות הטובות ביותר, זו שאיפה של כל אחד ואחת מאיתנו, וזה בדיוק הנוזל לחידוש העור של ד"ר אודי בר. זהו המוצר הראשון מסוגו בעולם המשלב חומצות בטא הידרוקסיות, ניאצין, הידוע גם כויטמין 3B, והוא הכוכב הבא של עולם הטיפוח, נוגדי חמצון (ויטמינים e ו c)  ופפטידים (מטריקסיל).

נוסחת הבסיס של תכשיר זה פותחה בשנת 2002 ע"י ד"ר בר, ויוצרה ע"י מפעל תרופות תחת מרשם, לכן היתה נגישה רק ללקוחות הקליניקה. בשנה האחרונה, עודכנה הנוסחה על פי החידושים המתקדמים, וייצורה עבר למפעל קוסמטי המאפשר לכולם להנות מהתכשיר יוצא הדופן.

שימוש בנוזל לחידוש העור בשגרת הטיפוח מעצים את ספיגתו והשפעתו של כל תכשיר הנמרח לאחריו. תכשיר זה מעניק אקספוליאציה עדינה ויומיומית לצד כיווץ נקבוביות, הבהרת כתמי גיל ופיגמנטציה, ויוצר מרקם עור חלק ושיפור ניכר בגוונו ומוצקותו החל מהשימוש הראשון, כך שאין צורך בטיפול בחומצות צורבות או בתכשירי פילינג.

הנוזל לחידוש העור, קיים בשני ריכוזים של חומצות, נמוכה וגבוהה. הריכוזים השונים מאפשרים למשתמשים חדשים להתחיל בריכוז הנמוך במטרה להרגיל את העור בהדרגתיות להשפעתם של המרכיבים הפעילים ובו בזמן להיווכח בהשפעתו, ולאחר מכן ניתן לעבור לשימוש בנוזל המבוסס על הריכוז הגבוה יותר והמתאים לשימוש קבוע.

אופן השימוש בתכשיר זה מתבצע בערב אחרי ניקוי הפנים ובטרם מריחת תכשיר הלילה. ניתן לשלב השימוש בו בכל שגרת טיפוח, והוא משמש כתחליף לכל סוגי החומצות ותכשירי הפילינג השונים.

נוזל לחידוש העור:

ריכוז נמוך, מחיר: 150 מ"ל, 230 ₪

ריכוז גבוה, מחיר: 150 מ"ל, 230 ₪

דר אודי בר קרם דה לה קרם ריץ׳ מחיר 50CC 550 שח צילום רון קדמי

קרם דה לה קרם ריץ׳

קרם דה לה קרם ריץ' הוא המשך ישיר למוצר המנצח קרם דה לה קרם, הקרם היחיד שקיבל ממשרד הבריאות את ההגדרה "מפסל את העור, ומייתר צורך בטיפולים עמוקים". הקרם החדש מבוסס על הנוסחה המדויקת של הקרם דה לה קרם וכוללת את ששת המרכיבים הפעילים, ריכוז גבוה של מיצויים צמחיים המביאים כולם לעלייה מיידית ומצטברת בטונוס עור הפנים, תורמים למניעה ותיקון כתמי גיל, מגבירים את  האלסטיות ומעודדים התחדשות העור. הייחודיות בקרם החדש הוא העושר בשמני אבוקדו ובורג המאפשרים את השימוש בקרם כקרם לילה לבעלי עור רגיל או כקרם גלובלי לבעלי עור יבש, עור רגיל, מעורב או שמן.

ששת הרכיבים הפעילים אליהם מצטרפים השמנים ויוצרים את הקרם דה לה קרם ריצ' הם:

חומצה היאלורונית –  השומרת על הנפח ולחות אופטימלית של עור הפנים, לצד תיקון מידי ומתמשך של קמטוטים וסימני יובש ובעלת תפקיד מכריע בחלוקת תאים ונדידתם.

ניאציאמיד – b3 – תורם לגוון אחיד ובוהק של העור ומצמצם הופעתן של צלקות, כתמי גיל ופיגמנטציה.

פפטידים ונוירופפטידים– משפרים מוצקות העור, תומכים בייצור קולגן ואלסטין ומדמים את אפקט זריקות הבוטוקס בהרפיית קמטי הבעה להקלה מידית ומצטברת בסימני המתח הגיל והעייפות בפנים.

 ויטמין c – נוגד החמצון המרכזי לשמירה על צחות העור ושקיפותו, תומך בייצור הקולגן ומעניק הגנה מנזקים סביבתיים .

חומצה אלפא ליפואית – לנטרול הנזק מהרדיקלים החופשיים ותיקון נזקים ב- dna -המטען הגנטי של התאים כתוצאה מחשיפה לשמש בעבר.

dmae– להפחתה מהירה של נפיחות בפנים ועליה בטונוס העור. למראה פנים מפוסל וחטוב יותר, החל מן השימוש הראשון ובעל השפעה מוכחת ומצטברת על מוצקות העור.

קרם דה לה קרם ריצ', מחיר: 550 ₪

דר אודי בר מוס ניקוי עדין מחיר 150 מל 180 שח צילום רון קדמי

מוס ניקוי עדין

מוס הניקוי העדין מהסדרה החדשה, מבוסס על נוסחה עדינה המשלבת כושר ניקוי של מקציפים טבעיים לצד מולקולות רב- סוכרים צמחיים, המבטיחים ניקוי מלא ועדין של עור הפנים, הצוואר והעיניים מבלי להפר את המאזן הליפופילי- הידרופובי של העור.

מוצר זה, מעניק אקספוליאציה קלילה, המתאימה לשימוש יומיומי והתורמת בכל פעם מחדש לרענון והחלקת משטח פני העור מבלי להותירו יבש. זהו מוס ניקוי עדין המתאים לשימוש בוקר וערב, משמש להסרת כל סוגי האיפור, ומתאים לעור בוגר ויבש, לצד הבטחה לניקוי יסודי של עור עם פצעי אקנה ושמן – ללא ייבוש של העור ויצירת תגובת שרשרת של עלייה בשומניות.

מוס ניקוי עדין, מחיר: 150 מ"ל, 180 ש"ח

דר בר סדרת השמנים החדשה צילום רון קדמי

השמנים

סדרת השמנים הקוסמטיים החדשה של ד"ר אודי בר, מציגה ארבעה שמנים טהורים: מרולה, רוז-היפ, המפ ובורג' המבוססים על 100% רכיבי הצמח הטבעיים המעניקים איכויות טיפוח מרוכזות וטיפול אינטנסבי מאשר תכשירי לחות בלבד. השמנים החדשים, שנבחרו אחרי שנים של בדיקה ומחקר ממושך של למעלה מ – 50 צמחים בעלי סגולות טיפוליות, הם מיצוי בכבישה קרה ובעלי יעילות מתועדת ומוכחת בהקלה על בעיות עור שונות ותפקיד חשוב בעיכוב תהליכי הזדקנות הנראים לעין.

שימוש בשמנים צמחיים טהורים מאפשר טיפול יעיל בבעלי רגישות למוצרי קוסמטיקה והם מתאימים לשילוב בכל שגרת טיפוח בהתאם לסוג העור ותכונות השמן הנבחר.

שמן מרולה – לראשונה בישראל השמן היבש המתאים לכולם.

כפי שהזכרנו, כולנו אוהבים להיות הראשונים לדעת, גם בסדרת השמנים החדשה אנחנו מציגים את הכוכב העולה, שמן המרולה. מדובר בשמן חדש יחסית לעולם המערבי המופק באפריקה, אולם איכויותיו ההולכות ומתגלות הופכות אותו לחסר תחליף. זהו שמן יבש קל, בעל מראה מט, הנספג מידית ומתאים לשימוש יום ולילה, על עור הפנים והשיער. הוא בעל תוצאות ארוכות טווח בהחלקת מרקם העור בקרב הסובלים מעור מחוספס וחסר חיים, ומתאים גם לשימוש מתחת לאיפור במהלך היום בעונת החורף, וגם בלילה כתכשיר משלים לקרם דלקרם והנוזל לחידוש העור.

שמן המרולה עשיר במיוחד בחומצות שומן חיוניות, מכיל ריכוז גבוה במיוחד של נוגדי חמצון וחומצות אמיניות ההופכות אותו לחיוני לטיפול בעור מזדקן ובשיער יבש ושברירי. שמן זה מתאים במיוחד לבעלי עור רגיל ומעורב, לשימוש על פנים ו/או קצות השיער לאחר החפיפה.

אופן השימוש: מתאים לשימוש בוקר וערב. בבוקר לאחר הניקוי במוס העדין לניקוי העור, לאחר חימום קל בין אצבעות הידיים, לעסות בקלילות 2 טיפות על עור נקי ומיד לאחר מכן לפזר בטפיחות קלות הקרם דלקרם. לאחר מכן ניתן להתאפר כרגיל ללא צורך בפריימר.

בערב, לאחר ניקוי הפנים ושימוש בנוזל לחידוש העור, לעסות 2-3 טיפות שמן המרולה על פנים וצוואר ומיד לאחר מכן לעסות ביסודיות הקרם דלקרם למשך 3 דקות.

מחיר: 200 ₪.

רוז היפ (ורד בר) – נפלא לאזור העדין סביב העיניים ומחולל פלאים בגוון העור

שמן הרוז היפ הינו שמן יבש בעל תכולה גבוהה של ויטמינים c ,e ו a לצד חומצות שומן חיוניות, הנספג באופן מיידי ואינו מותיר שמנוניות רבה. לשמן זה תכונות רבות המוכחות מחקרית, הוא בעל יעילות רבה בהבהרת כתמי עור, יצירת גוון אחיד, מחליק צלקות אקנה ומטפל באקזמה ודרמטיטיס. ובנוסף גילו מחקרים כי הוא מתאים לשימוש סביב העיניים ובעל יכולת תיקון של קמטים קיימים במהלך שימוש קבוע.

נוגדי החמצון בשמן זה, ה- c ו e מועילים בנטרול הנזקים החמצוניים מקרינת השמש, כך שמדובר בשמן אנטי-אג׳ינג מהמעלה הראשונה. העובדה כי הוא עשיר בחומצת שומן לינולאית הוא מועיל בצמצום הופעת פצעונים בקרב הסובלים מאקנה.

שמן זה מתאים במיוחד לאנשים בעלי קמטוטים, כתמי גיל ופיגמנטציה, צלקות אקנה, ואלו בעלי רגישות למוצרי קוסמטיקה קונבנציונליים.

אופן השימוש: בערב, לאחר ניקוי העור במוס הניקוי העדין לפנים ושימוש בנוזל לחידוש העור, לחמם 2-3 טיפות בין אצבעות הידיים ולפזר בלחיצות קלות על כל הפנים לרבות אזור העיניים והצוואר. מיד לאחריו למרוח הקרם דלקרם לקבלת אפקט הבהרה ומתיחה מירביים.

מחיר: 210 ₪.

שמן המפ – שמן צמח הקנאביס מאוזן בתכולת חומצות השומן ומועיל אפילו לאקנה.

איכויותיו של צמח הקאנביס הולכות ומתגלות בכל יום. שמן ההמפ, המופק מזרעי צמח זה, הינו מקור העשיר בחומצות השומן החיוניות אולאית ולינולית, ומכיל יחסים אופטימליים בין הריכוז של חומצות השומן מסוג אומגה 3 לבין חומצות השומן מסוג אומגה 6. יחסים אופטימליים אלה מקלים על דלקות וגירויי עור לצד טיפול בפסוריאזיס. חומצות שומן אלו מוגדרות כחומצות שומן חיוניות, מאחר וגופנו אינו יכול ליצרן בעצמו והוא זקוק לקבלן מבחוץ לעיכוב הזדקנות העור ושמירה על בריאותו. בשימוש חיצוני שמן ההמפ מועיל בהפחתת סמיכות הסבום- השומן העצמוני המיוצר על ידי העור ובכך מפחית את הופעת פצעי האקנה, מחליק את מרקם העור ומעלה את הלחות בו, בכל גיל.

שמן זה מתאים במיוחד לאנשים בעלי עור יבש, אטופי, בעלי דלקות עור כרוניות והסובלים מפצעי אקנה שאינם מגיבים לטיפול המקובל.

אופן השימוש: לחמם מספר טיפות שמן המפ בין כפות הידיים ולעסות בעדינות על הפנים, הצוואר או כל אזור בגוף, יבש מגורה או מקושקש, פעם ביום לאחר ניקוי.

מחיר: 175 ₪.

שמן הבוראג׳ (זיפן) – מלך השמנים לעור יבש מאוד, בוגר וטעון שיקום. מאריך חיי תאי העור.

שמן הבורג׳ נחשב ל״מלך שמני הקוסמטיקה״ מזה שנים רבות. הוא נחשב לשמן העשיר בעולם בחומצת השומן החיונית גאמה לינולאית -gla, השומרת על חדירות קרומי תאי העור. שימוש קבוע בשמן זה תורם להארכת חיי תאי העור ושומר על ריכוז גבוה של gla בקרומי התאים, בכך הוא מאריך את יכולת התאים לקלוט חמצן וחומרי מזון מהסביבה ולהיפטר מפסולת רעילה. מחסור בחומצת השומן החיונית gla גורם להתקשחות קרומי התאים, ובכך להזדקנותם ומותם המהיר של התאים בגלל הצטברות רעלים ומחסור בחמצן.

שמן הבוראג׳, טבעי לחלוטין ובכבישה קרה שומר על ריחו האופייני. הוא מתאים במיוחד לבעלי עור בוגר, יבש עד יבש מאוד, או כטיפול אינטנסיבי להחלקת העור והרגעתו בקרב בעלי עור רגיש, רגיל או מעורב אחת למספר לילות.

אופן השימוש: בערב, לאחר ניקוי הפנים במוס הניקוי העדין ושימוש בנוזל לחידוש העור, לחמם 2 טיפות של שמן הבוראג׳ בין כפות הידיים ולעסות השמן על עור הפנים הצוואר והמחשוף. לאחר ספיגתו יש למרוח הקרם דה לה קרם.

מחיר: 195 ₪, 30 מ"ל.

להשיג במרפאת ד"ר אודי בר או באתר האינטרנט

קצת תמונות מהשקת המוצרים:

יעל רייך ודורין אטיאס


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s